بسمه تعالی

دکتر شهناز فشارکی  در خانواده ای مذهبی و فرهنگی در شهر اصفهان چشم به جهان گشود. پدر ایشان حاج احمد آقا فشارکی از آموزگاران با سابقه اموزش و پرورش فرزند عالم بزرگوار حضرت آیت الله حاج شیخ محمد حسین فشارکی بوده‌اند.


وی تحصیلات ابتدائی خود را دردبستان ملک و دوره دبیرستان خود را در مدرسه حکیم شفائی سپری نمود. سپس با تلاش و پشتکار فراوان با رتبه عالی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد. دکتر فشارکی در دوران دانشجویی همواره جز نفرات ممتاز دانشکده بود و بعد از پایان دوره دکترای عمومی بلافاصله در رشته زنان و زایمان که تخصص مورد علاقه ایشان بود پذیرفته شد. سالهای رزیدنتی را نیز ایشان با تلاش و علاقه سرشار خود سپری کردند و با کسب رتبه اول کشوری در رشته تخصصی زنان و زایمان از دانشکده پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شدند و به عضویت جامعه اندوسکوپیست‌های اروپا در آمد.


سعی دکتر شهناز فشارکی همواره بر به روز نگه داشتن علم خویش و استفاده از آخرین روشهای درمانی مورد استفاده در جهان در داخل کشور عزیزمان ایران بوده است. همین امر و مشکلات پیش امده ناشی از نازایی برای خانواده‌ها ایشان را بر آن داشت تا دوره فلوشیپ نازایی را در معتبر‌ترین دانشگاه‌های انگلستان سپری کند تا با بازگشت به کشور از جدید‌ترین متدهای درمانی نازایی برای بیماران بهره گیرد.


وی از اولین کسانی که دوره جراحی‌های بسته زنان و نازایی را در کشور آلمان سپری کرد و فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی را از این کشور دریافت کرد. سپس با بازگشت به کشور آن را در شهر اصفهان به همراه همکاران خویش پایه گذاری کرد.


همسر ایشان دکتر فرامرز امام دوست متخصص داخلی می‌باشند که همواره در مراحل فوق یار و یاور ایشان بوده‌اند.


تلاش خانم دکتر همیشه بر ان بوده که با درمان بیماریهای زنان و بخصوص نازایی باعث حفظ کانون گرم خانواده‌ها و جلوگیری از از هم پاشیده شدن خانواده بخاطر مشکلات نازایی باشد.